Marka Stratejileri Geliştirerek Profesyonel Bir Kurumsal Kimlik Yaratıyoruz

Everest Dijital Pazarlama Ajansı olarak oluşturduğumuz marka konumlandırma stratejileri sayesinde markanızın itibarını güçlendiriyor ve müşteri sadakatini artırmaya yönelik çalışmalar yapıyoruz. Markanın imajı ve konumlandırılması sürecinde detaylı bir analiz yapıyor, uygun kurumsal kimlik ve logo tasarımları gerçekleştirerek hedef kitlenizle etkili iletişim kurmanıza yardımcı oluyoruz.

Hizmetlerimiz

Markanızı vurgulayan logo tasarımı, sosyal medya tasarımları ve daha fazlası...

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik oluşturma planı yaparken uygun görsel ve sözel bir kimlik oluşturacak logo tasarımları yapıyor ayrıca markanıza uygun resmi renk paletleri ile tanıtım materyallerinizi güçlendiriyoruz. Böylece markalama stratejileri geliştirirken sizin için eksiksiz bir kurumsal kimlik yaratabiliyoruz.

Video Prodüksiyon

Video prodüksiyon hizmetimiz ile tanıtım videoları, reklam kampanyaları ve kurumsal videolar oluşturarak marka hikayenizi anlatmanıza yardımcı oluyoruz. Everest Dijital olarak drone ile video çekimi, tanıtım filmi, reklam filmi ve animasyon hizmetlerimiz sayesinde hedef kitlenizle iletişiminizi en etkili hale getiriyoruz.

Grafik Tasarım

Uzman ekibimiz sayesinde grafik tasarım sürecimiz; logo, web sitesi, reklam materyali gibi görsel ihtiyaçlarınızı karşılayan profesyonel tasarımlar içerir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanarak estetik açıdan çekici görsel içerikler oluşturabiliriz.

Fotoğraf Çekimi

Müşteri ihtiyaçlarına uygun ürün fotoğrafçılığı yaparak profesyonel çekimler oluşturuyoruz. Böylece markanız için en uygun görsel içerikleri fotoğraf çekimi hizmetimiz sayesinde elde edebilirsiniz. Bu sayede markanızın kurumsal kimliğini dijital dünyaya yansıtabilirsiniz.