hizmetlerimiz

Sosyal medya pazarlaması

Günümüzde sosyal medya platformları, TV ve fuar reklamcılığından daha fazla müşteriye ulaşabilen platformlar halini almıştır. Sosyal medyanın ulaşılabilirliği doğru ve etkin kullanıldığı sürece azımsanmayacak potansiyellere ulaşabilir.

Everest Dijital Pazarlama Ajansı, işletmenizin kimliği ve hedef kitlenizin ilgi alanları doğrultusunda özgün içerikler üretmektedir. İçerikler, belirlenen bir takvim dahilinde sosyal medya platformlarında yayınlanmaktadır. Sosyal medyanın kampanyalarının etkisini ölçmek ve iyileştirilmeler yapmak için dijital pazarlama araçları kullanılmaktadır. Gerektiğinde, reklam kampanyaları oluşturarak görünürlüğünüzü artırmanıza yardımcı olacaktır. Everest Dijital Pazarlama Ajansı, işletmenizin sosyal medya varlığını güçlendirmenize yardımcı olacak ve sizi çevrimiçi platformlarda başarıya taşıyacaktır.

Müşteri Talepleri

Sosyal medya yönetiminde Everest Dijital Pazarlama Ajansı olarak paylaşım yapılacak platformlardan paylaşımı yapılacak içeriklere kadar sizin talepleriniz ile kararlar almaktayız. Hedeflediğiniz başarıyı sizlere sunmaktayız.

Doğru Kitleye Erişim

Mevcut sosyal medya tasarımlarınız firmanızın nasıl bir hizmet verdiğini anlatır. Hizmetinizi doğru ifade ederseniz hedeflediğiniz kitleye ulaşmanız mümkün olacaktır. Böylece doğru kitleye ulaşabilir ve satışlarınızı hızla artırabilirsiniz.

Marka Bilinirliği

Marka bilinirliği ile markanızı ve ürünlerinizi müşterilerin anlamasına ve hatırlamasına yardımcı oluyoruz. İnsanların piyasadaki benzer ürünler arasından size ait olana yönelmelerini sağlamaktayız.